فروش پشم سنگ

فروش انواع پشم سنگ حرارتي و صوتي

قیمت خرید و فروش انواع عایق پشم سنگ در مراغه

 اهمیت عایق کاری خانه با پشم سنگ را نمی توان نادیده گرفت: عایق کاری در اندازه مناسب و نصب درست آن باعث کاهش مصرف انرژی می شود و شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد

 

اهمیت عایق کاری خانه با پشم سنگ را نمی توان نادیده گرفت: عایق کاری در اندازه مناسب و نصب درست آن باعث کاهش مصرف انرژی می شود و شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد، و با کاهش هزینه های قبض باعث ذخیره پول شما می شود.برای صاحبان خانه و ساختمان سازها، عایق کاری با پشم سنگ یکی از انتخاب های عایق کاری به مدت دهه های متعدد است.  یک نوع جدیدی از عایق کاری که موجب ایجاد پیشرفت در صنایع عایق کاری شده است که به آن عایق کاری سنگ پشم می گویند.

عایق کاری سنگ پشم چیست؟
سنگ پشم که هم چنین به آن پشم معدنی نیز می گویند، به راحتی نصب می شود. سنگ بازالت تا دمایی حرارت داده می شود که ذوب و به مایع تبدیل شود. 
ترکیب منحصر به فرد پشم سنگ، یک عایق کاری با کارایی بالا و ویژگی های زیر تولید می کند:
گرما را به خوبی در خود نگه می دارد، که باعث کاهش انتقال گرما می شود.
غیرقابل احتراق و ضد آتش تا حدود دمای ۹۰۰ درجه
داشتن ویژگی های عالی در گرفتن و کم کردن صدا
داشتن ارزش بالاتر برای عایق کاری نسبت به فایبرگلاس

در کجا از عایق کاری پشم سنگ استفاده می شود؟
عایق کاری با پشم سنگ در جاهایی که نیاز به عایق حرارتی و صوتی هست انجام می شودد مانن دیوارها، کف زمین ها، سقف ها، اتاق های کوچک زیرشیروانی و ...خیلی مناسب است. و نیز اتاق های رسانه و استودیوهای موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد.
چون پشم سنگ به شدت ضد آتش است، ایده آل است و از آن بین کف زمین خانه برای جلوگیری از آتش گرفتن استفاده می شود. 

هم چنین کار را با پشم سنگ راحت است: پشم سنگ می توانند با چاقوهای دندانه دار بریده شوند و به کمک اره دستی به آرامی برش داده می شود.

منبع:مرکزفروش پشم سنگ اسام

[ دوشنبه 11 تير 1397 ] [ 12:43 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]