فروش پشم سنگ

فروش انواع پشم سنگ حرارتي و صوتي

خرید و فروش پانل پشم سنگ پانلی در همدان

 پانل پشم سنگ در همدان از طریق نمایندگی های معتبر به فروش می رسد. پشم سنگ فنوپانل در همدان به صورت مستقیم و با قیمت مناسب عرضه می شود.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه 10 خرداد 1397 ] [ 11:08 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

خرید و قیمت پشم سنگ رولی در زنجان

 این عایق مناسب و پرکاربرد عایق گرما و سرما دیوار را متقاضیان صنایع به یکی از محصولات جهانی تبدیل کرده است. کشور های متقاضی این پشم سنگ، از آن در مصارف صنعتی استفاده می کنند.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه 10 خرداد 1397 ] [ 10:56 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

فروش پشم سنگ عایق کف و دیوار ساختمان در شبستر

 یکی از موارد خیلی مهم در ساختن یک ساختمان تامین حرارت و گرما در ساختمان ها می باشد . حرارت و گرما یکی از عوامل تامین آسایش در خانه ها به شمار می رود. عایق پشم سنگ یکی از عایق های حرارتی است.

یکی از موارد خیلی مهم در ساختن یک ساختمان تامین حرارت و گرما در ساختمان ها می باشد . حرارت و گرما یکی از عوامل تامین آسایش در خانه ها به شمار می رود. قبلا در ساخت خانه های قدیمی هر چند ستون ها و زیر ساخت های امروزی وجود نداشت ولی استفاده از خشت و گل و ایجاد دیوارهای قطور باعث شده بود تا گرمای داخل خانه بسیار خوب تامین شود.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه 10 خرداد 1397 ] [ 10:46 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

فروش پشم سنگ برای کشت هیدروپونیک در تبریز آذربایجان شرقی

 از پشم سنگ کشت بدون خاک یا همان کشت هیدروپونیک می توان به عنوان بستر نشایی و اصلی سبزیجاتی مثل توت فرنگی، گوجه فرنگی ، خیار فلفل کاهو و… گلهایی مثل رز، میخک، ژربرا، بنفشه افریقائی و… مصرف نمود زیرا با تخلخل بالاي پشم سنگ هیدروپونیک ریشه ها براحتی در آن نفوذ و افزایش می نماید ،


ادامه مطلب
[ پنجشنبه 10 خرداد 1397 ] [ 10:35 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

قیمت عایق تخته ای پشم سنگ در اردبیل

 چگونه می توان از لیست قیمت انواع پشم سنگ تخته ای کارخانه به صورت اینترنتی مطلع شد؟
از طریق این سایت می توانید با صرف زمان و هزینه ی کم به صورت اینترنتی از لیست قیمت عایق تخته ای پشم سنگ مطلع شوید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه 10 خرداد 1397 ] [ 10:26 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

قیمت خرید پشم سنگ پتویی در بندر بوشهر

 پشم سنگ پتویی مرغوب که مناسب ترین گزینه برای عایق سازه می باشد، توسط کارخانه تولید کننده تهیه و بوسیله نمایندگی پشم سنگ به بازار عرضه می شود.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 9 خرداد 1397 ] [ 14:04 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

بازار عایق پشم سنگ تخته ای در یاسوج کهگیلویه و بویراحمد

 عایق پشم سنگ تخته ای با الیاف مناسب عایق بندی و رعایت استاندارد لازم در تولید و قابل استفاده در کلیه سطوح صاف و یا شیب دار، به صورت نیمه سخت و سخت تولید می شود. و نیز در صنعت ساختمان سازی، پتروشیمی، صنایع کشتی سازی و قطار شهری کاربرد وسیعی دارد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 9 خرداد 1397 ] [ 13:52 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

قیمت پشم سنگ پتویی در ایلام

 پشم سنگ پتویی با کاربردی وسیع برای عایق حرارتی سقف و دیوار در تاسیسات و پتروشیمی، سوله، صنایع، عایق سقف فلزی، انواع عایق کاری پشت بام منجمله عایق حرارتی زیر شیروانی توسط عاملین فروش شرکت تولیدی پشم سنگ در ایلام عرضه و با قیمتی مناسب به صورت اینترنتی توزیع می شود.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 9 خرداد 1397 ] [ 13:43 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

خرید فروش پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم در زاهدان

 پشم سنگ رولی با انواع روکش های آلومینیمی و کاغذ کرافت که برای آن در نظر گرفته شده است، کاربرد فراوانی در ساختمان سازی و صنایع گوناگون دارد. انعطاف پذیری بالا و آسانی نصب آن از ویژگی های برتر این محصولات می باشد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 9 خرداد 1397 ] [ 13:35 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]

لیست قیمت پشم سنگ تخته ای در سنندج کردستان

 تولید کنندگان پشم سنگ تخته ای در کنار عرضه ی عمده آن به مشتریان و متقاضیان، نمایندگی فعال برای فروش و عرضه مستقیم در سرتاسر کشور دارند.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 9 خرداد 1397 ] [ 13:22 ] [ جعفر آسمانی ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد